Про  компанію


Компанія "Сегедін Лекс Консалт" об'єднала в собі десятки професіоналів, серед яких досвідчені юристи, адвокати, які мають стаж роботи в галузі юриспруденції до 40 років, бухгалтера, аудитори і перекладачі, що дало можливість втілити в реальність нашу мрію про постійну підтримку, здійснення кваліфікованої захисту прав та інтересів наших клієнтів, у всіх галузях права та економіки.

Кваліфікація та досвід фахівців компанії підтверджується високим рівнем довіри до Нас з боку постійних клієнтів, серед яких великі українські, турецькі, німецькі, російські, швейцарські та інші іноземні підприємства.

Офіс компанії знаходиться в центрі Києва. Маючи надійних партнерів, ми забезпечуємо юридичну підтримку клієнта не тільки у Києві та усіх областях України, а й далеко за межами країни.

Ми працюємо для Вас і обов'язково знайдемо прийнятне, законне і оптимальне рішення будь-якої проблеми, навіть, якщо на перший погляд, ситуація здається клієнту безнадійною.

Будьте впевнені в тому, що спеціалісти нашої компанії зроблять все можливе, і навіть більше, для того, щоб з нами, Ваш бізнес постійно розвивався та розквітав!

 

ЮК "Cегедін Лекс Консалт" - ВАШ ЗАКОННИЙ УСПІХ!