Юридична компанія «Сегедін Лекс Консалт», складається з професіоналів з великим досвідом роботи в різних галузях права та економіки.

Всі наші успіхи – це, перш за все, успіхи наших співробітників. Ми – команда однодумців, і завдяки досвіду, знанням та якісній роботі кожного окремого фахівця, «Сегедін Лекс Консалт» динамічно зростає та розвивається.

Ми орієнтуємося на довгострокову взаємовигідну співпрацю з фахівцями, чиї знання, досвід будуть безпосередньо сприяти розвитку і процвітанню нашої компанії. Ми завжди раді бачити в нашому колективі професіоналів в різних галузях права, інших фахівців – кваліфікованих, цілеспрямованих, енергійних, впевнених у своєму успіху людей.

Гнучка політика ЮК «Сегедін Лекс Консалт» щодо відбору працівників дозволяє розглядати в якості претендентів на роботу в Компанії не тільки досвідчених професіоналів, а й активних молодих фахівців, що володіють професійним і особистісним потенціалом і бажанням розвиватися разом з нами.

Працюючи в нашій Компанії, Ви отримуєте чудовий особистий та професійний досвід, завжди потрібний у майбутньому. Здібні та ініціативні співробітники мають усі можливості для здобутку нових професійних знань та кар’єрного зростання. У свою чергу, ми забезпечуємо комфортні умови праці, цікаві професійні завдання, справедливий, стабільний і гідний прибуток.

В даний час відкриті вакансії відсутні.

Якщо вас цікавить робота в нашій компанії або ви хочете запропонувати взаємовигідну співпрацю в іншій формі, будь ласка, відправте своє резюме / бізнес-пропозицію по електронній пошті. Співробітники компанії, при позитивному рішенні, обов’язково зв’яжуться з вами!