Складання Бізнес-планів. Бізнес план компанії: аквапарку, кафе, ресторану, магазину одягу, кав'ярні, автомийки, автосалону, нічного клубу, салону краси, ательє, турфірми, пекарні, перукарні, кінотеатру, піцерії, басейну (Україна, Київ). Оцінка ризиків інвестиційних проектів, інвестиційних ризиків.

В області бізнес-планування компанія пропонує комплекс послуг як в Україні, так і в Росії (м.Москва), надає повну інформацію про те, як відкрити бізнес з нуля і забезпечує юридичну підтримку на всіх стадіях відкриття і роботи бізнесу:

Для проектування або створення нових фірм і їх підрозділів

Комплексні бізнес-плани, які включають докладні техніко-економічні розрахунки по всіх розділах і показниками проектування, будівництва і освоєння нового виробництва товарів і послуг (перукарня, станція техобслуговування, автомийка, пекарня, ательє, магазин одягу, взуття, кафе, ресторан, аквапарк, піцерія , кінотеатр, супермаркет, салон краси Україна, м.Київ). Основні напрямки:

  • співвіднесення витрат з доходами від впровадження проекту, розрахунок його ефективності;
  • виявлення організаційних, фінансових, маркетингових, правових, виробничих та ін. «підводних каменів», які можуть виникнути в процесі розробки і реалізації проекту;
  • обгрунтування привабливості проекту для потенційних кредиторів або інвесторів;
  • оцінка обсягу і ємності ринку, на якому планується вести діяльність.

Для удосконалення роботи вже функціонуючих структур

Локальные бизнес-проекты, направленные на достижение конкретных стратегических или тактических задач. Основные направления:

  •  разработка и поставки на рынок новых видов товаров и услуг;
  • реконструкция предприятий и расширение выпуска продукции;
  • совершенствование технологии и организации производства, повышение качества товаров и производительности труда.

Для инвестора или кредитора

Бізнес-проекти з нуля, допомагають оцінити перспективність того чи іншого проекту (автомийки, магазину, салону-краси, ресторану, аквапарку, кафе, ресторану, магазину одягу, підприємства турфірми, пекарні, перукарні, ательє, басейну) в частині вкладення коштів. Основні напрямки:

  • оцінка ризиків (інвестиційних ризиків, ризиків інвестиційних проектів в Україні) і реальності отримання очікуваного ефекту від реалізації проекту;
  • оцінка повернення коштів. Бізнес-план компанії, магазину, розважального закладу в Україні, Росії.
  • Кожен проект компанії розробляється з урахуванням своїх особливостей під певні вимоги замовників, кредиторів і інвесторів, а в разі відсутності таких вимог – за загальноприйнятими стандартами (Україна, Росія).

Якісний бізнес-план зараз – прибутковий і успішний бізнес в майбутньому!